Серед автівок італійського бренду новий суперкар замінить F12berlinetta і стане найпотужнішою серійною моделлю Ferrari, повідомляє auto.ria

Щоправда,  якщо не брати до уваги випущений обмеженим тиражем гібридний гіперкар LaFerrari, сукупна віддача силової установки якого досягала 963 кінських сил і більше 900 Н · м крутного моменту.

Під капотом новинки встановлений 6,5-літровий атмосферний V12, який досягає пікової потужності в 800 кінських сил на 8500 оборотах на хвилину і максимальний крутний момент в 718 Н · м на 7000 оборотів. До слова, домогтися такої значної потужності (123 к.с. з літра обсягу) без застосування наддуву інженерам Ferrari вдалося завдяки новій системі упорскування палива під тиском 350 бар і впускному тракту змінної геометрії, створеному за подобою агрегатів Формули-1.

Незважаючи на той факт, що весь крутний момент в новому 812 Superfast передається на задню вісь, це не заважає йому розганятися до 100 кілометрів на годину за 2,9 секунди. При цьому максимальна швидкість суперкара становить 340 кілометрів на годину. Суперкар отримав повнокероване шасі, доопрацьовану систему контролю бічних ковзань Side Slip Control і повністю світлодіодну оптику. Крім того, купе Ferrari 812 Superfast стало першою моделлю в історії італійського бренду, яка отримала електричний підсилювач керма.