Майже 70 років тому голландський імпортер VW Бен Пон побачив на заводі у Вольфсбурзі дивний транспортний засіб – автомобіль-платформу. Саме тоді він зробив у своєму зошиті ескіз автомобіля, якого ще досі не було в світі. Цей ескіз став поштовхом для «справи на мільйон» – VW Transporter, передає Автоцентр.

Авто поєднує у собі чарівність класичного ретро-стилю з технологічністю та якістю сьогодення. Ця спецмодель заснована на комплектації Multivan Comfortline і включає в себе мікс різних елементів Multivan Highline і California. Це, наприклад, хром-пакет та покриття підлоги «під дерево». На початку весни спеціальну модель можна замовити також у свіжому двоколірному виконанні: біло(Candy-Weiß)-жовтому (Kurkuma) металіку. Металеві значки «Bulli» і ювілейні наклейки на задньому склі підкреслюють згадку про культову класичну модель.

Спецверсія «70 років Bulli» також включає в себе хром-пакет (накладки та корпуси зовнішніх дзеркал). Окрім того, вона відразу пропонується із тонованим зовнішнім склом, пороги мають логотип «Bulli» і вставки з нержавіючої сталі, а облямівка дверей багажника теж покрита нержавіючою сталлю. Чорна матова оббивка стійок довершує загальну картину. Крім стандартних 17-дюймових дисків «Davenport» опціонально також можна замовити популярні 18-дюймові диски класичного дизайну з білим або сріблястим ободом.

Надзвичайно благородно виглядає нова спецмодель і всередині: комфортне освітлення гармонійно підкреслює вигляд нової оббивки сидінь «Visitamo», яка, зі свого боку, стилістично підходить до елегантного покриття підлоги «під дерево»(«Dark Wood»). У стандартну комплектацію спецмоделі «70 років Bulli» входять, зокрема, шкіряне багатофункціональне кермо, багатофункціональний дисплей «Premium», передній та задній парк-пілот, а також зовнішні дзеркала з підігрівом та електроприводом.