Про це інформує прес-служба Луганської ОДА.

Голова ОДА Геннадій Москаль зустрівся з мешканцями с. Жолобок, які вирвалися із заблокованого бойовиками села й дісталися до контрольованої Україною території Луганської області.

Нагадаємо, що в середу (28.01) дев’ятеро селян за сприяння волонтерів у двох легковиках виїхали з Жолобка, розташованого між 29 та 31 блокпостами на автодорозі «Бахмутка», в бік Лисичанська. Один з автомобілів підірвався на фугасі, його водій і троє пасажирів отримали важкі травми, за допомогою українських військових їх доставили в лікарню. Інший автомобіль доїхав до 29-го блокпоста вдало.

«Зараз у Жолобку стоять чотири російські танки й одна БМП, а раніше було й кілька установок «Град», – заявив Г. Москаль після зустрічі із селянами. – Екіпажі танків – не з центральних областей Росії, це – удмурти й буряти, що видно з монголоїдних рис обличчя.

Періодично в Жолобок завозять у тентованому КамАЗі підкріплення живої сили. Вчора, наприклад, заїхало 30 озброєних осіб. Окрім росіян, є й так звані «ополченці», які вільно заходять у розбиті обстрілами будинки, виносять у мішках усе цінне й вивозять машинами в невідомому напрямку. Винесли вже з того Жолобка все цінне, замінували підходи, влаштовують тут опорні пункти. Такі ось «сєятєлі русского міра»…

У селі ще залишається кілька місцевих мешканців, які не можуть виїхати звідти через постійні бойові дії та заборону бойовиків. Зараз думаємо, як їх звідти вивезти».