Про це повідомляється у спільноті «Варта 1» у Facebook.

Зокрема, як йдеться у повідомленні активісти впіймали на гарячому вантажівку наповнену львівським сміттям, яка намагалася проїхати на полігон.

«З‘ясували – жодних дозволів у перевізника немає. Лише телефонне прохання голови комунгоспу «прийняти сміттєвози, бо дуже треба»», - повідомляється в спільноті. На місце події активісти викликали поліцію.

Також у повідомленні зазначається, що угода на вивезення ТПВ на полігон у Жидачеві дійсна до 1 квітня, з умовами вивезення сміття двічі на тиждень: у вівторок та п'ятницю по дві вантажівки.  

«Понад те, очевидці стверджують, що коло 5 ранку на звалище заїжджали ще 3 сміттєвози. Цю інформацію ми перевірили та зазнимкували: справді, на полігоні виднілись три купи свіжого непотребу.
Відкритий в‘їзд до звалища, відсутність обліку, розбита дорога – усе вказує на втрату будь-якого контролю над ситуацією», - йдеться у повідомленні.

 Нагадаємо, як писав «Вголос» нещодавно, 16 березня у Монастириському районі Тернопільської області незаконно вивантажили львівське сміття.

З жовтня 2016 року зафіксовано 21 факт перевезення сміття зі Львівської області в інші регіони країни і за ним відкрито 11 кримінальних справ.

У межах проекту «Львів’яни Вголос» ми запитали у жителів міста, чи повинен Андрій Садовий відповісти за смерті людей на сміттєзвалищі у Грибовичах, які сталися майже рік тому. І чи посадять його, якщо доведуть провину?