Сьогодні близько 03.00 у Жидачів невідомими був здійснений підпал приватного автомобіля члена 123 (Стрийської) ТВК, голови районної організації СДПУ(О) Сергія Коваля. ― повідомив „Контекст-медіа” керівник прес-служби Лвіьвьсокго обласного виборчого штабу Віктора Януковича Юрій Кріль.
„Невідомі, вибив молотком скло автомобіля, кинули в середину пластмасову каністру з бензином, перед тим виливши частину бензину на кузов і підпалили бензин сірниками. Шум від розбитого скла почула дружина. яка збудила чоловіка і він. вибігши на вулицю одіялом самотужки погасив пожежу”, ― розповів Юрій Кріль.
Пожежників не викликали. Машина не підлягає ремонту. Зроблено заяву у правоохоронні органи. Відкрито кримінальну справу за фактом підпалу.
Юрій Кріль зазначив, що члени виборчого штабу схильні вважати, що підпал ― справа рук тих, „хто хоче попередити Сергія Коваля про політичну активність”.
Небезпека полягала в тому, що машина з повним бензобаком стояла на відстані 3-5 метрів від багатоквартирного будинку. А поруч ― ще одно авто. Отож вибух, якщо б він стався. Міг би знищити будинок”.
Юрій Кріль також закликав всіх активістів виборчої кампанії Віктора Януковича бути пильними.
Сергій Коваль член ТВК від кандидата в президенти Ігоря Душина.