Про це повідомляє 112.ua.

«Аварія сталася ще тиждень тому. В результаті відмови одного з нафтозбиральних трубопроводів Усть-Баликського родовища стався розлив 0,44 куб. м нафтовмісної рідини», – йдеться в повідомленні прес-служби компанії «Юганскнефтегаз».

Однак влада міста три дні намагалася приховати катастрофу. Та місцеві жителі почали викладати фотографії у соцмережах. На фото зображено не лише затоплені вулиці, а й як із кранів тече вода з нафтою.

Водночас у повідомленні компанії зазначено, що встановлено 15 рядів бонових загороджень, поширення райдужної плівки по поверхні паводкових вод не допущено.

«Ризику потрапляння нафтовмісної рідини в протоку Юганська Об немає. Зараз нафтовики збирають та відкачують плівку, очищають берегову смугу за допомогою спеціального нафтозбирального обладнання. Найближчим часом планують обробку водної поверхні сорбентом і біопрепаратом», – ідеться в повідомленні.

Як писав «Вголос», після масштабних лісових пожеж у Хакасії та Бурятії, а також повені в Сочі в Росію прийшло чергове нашестя – мільярдна армія сарани знищує посіви.