В ніч на 20 лютого двоє молодиків віком 18-25 років зірвали зі зупинки громадського транспорту афішу, на якій був зображений захисник України, герой, лейтенант 72-ї окремої механізованої бригади Андрій Верхогляд.

Про це повідомляють на сторінці "Ветерани російсько-української війни Житомирщини" у Facebook.

Як стало відомо, 20 лютого о 00.05 двоє молодиків віком 18-25 років зірвали зі зупинки громадського транспорту на вулиці Довженка афішу соціального проекту „Обличчя миру“ зі зображенням захисника України, лейтенанта (72 омбр) Андрія Верхогляда, вихідця з Житомирської області.

"Родина Верхоглядів — родина героїв. Одразу двоє братів Верхоглядів проходять службу у Збройних силах України — старший Дмитро служить у 95 ОДШБр, молодший Андрій — у 72 ОМБр. Старший брат змінював молодшого на «Промці» в Авдіївці, обоє були поранені. У старшого є дружина та донька, які живуть разом із нами в Житомирі. Мета проекту «Обличчя миру» — нагадати суспільству ціну, яку платить наша держава за свою незалежність та демократичний вибір", — йдеться у повідомленні.

У спільноті вважають, що молодики зробили це цілеспрямовано. Камера спостереження зафіксували, як вони двічі підходили до цієї зупинки з намаганнями здерти фото.

Як писав "Вголос", учасники АТО та волонтери у Львові пікетуватимуть Зеленського: вимагатимуть вибачення.