У підпорядкуванні районного відділу освіти Золочівського району перебувають 18 шкільних автобусів, що під час навчального року виконують перевезення школярів.

«Має місце факт, коли з цілою низки суб’єктивних причин ДАІ Золочівського району відмовило у проходженні технічного огляду та отриманні талонів про проходження державного технічного огляду», - коментує ситуацію депутат облради від НРУ Олександр Ганущин. На думку депутата, причиною є брак належної управлінської взаємодії по вирішенню вищезазначеного питання, що вже призвів до зупинки процесу перевезень школярів, оскільки прокуратурою району внесено відповідне подання.

На жаль, має місце невирішення питання по суті, незважаючи на низку нарад з цього приводу, а спроба «полювання на відьом» в частині пошуку винних у Золочівському відділу освіти, підкреслює Олександр Ганущин.

Депутатом скеровано відвідні звернення на ім’я голови Львівської ОДА Василя Горбаля та начальника Головного управління МВС України у Львівській області з проханням вжити невідкладних управлінських заходів щодо недопущення зриву навчального процесу в частині здійснення перевезень школярів та забезпечити належний рівень взаємодії між представниками виконавчої вертикалі та правоохоронних органів.

Перевезення школярів у сільській місцевості здійснюється шкільними автобусами, що фінансуються з районних бюджетів. Золочівський район належить до категорії одного з найкраще забезпечених транспортом для таких перевезень. Шкільні автобуси перед початком навчального року проходять обов’язковий державний технічний огляд та отримують відповідні талони у місцевих відділах ДАІ.