Як повідомляє прес-служба СБУ, затримання відбулось у рамках контрдиверсійної спеціальної операції співробітниками Національної гвардії, Національної поліції,  Державної прикордонної служби та Служби безпеки України.

«У затриманих вилучено  вісім одиниць вогнепальної зброї (у т.ч. два кулемети ДШКМ калібру 12,7 мм) та  1379 боєприпасів. Крім того, у ста метрах від автошляху Метьолкіне – Воронове Попаснянського району Луганської області у лісосмузі виявлено схрон боєприпасів та вибухових речовин: дев’ять гранатометів, три протипіхотні міни,  майже півтора кілограми тротилу, детонатори», – йдеться у повідомленні. 

Також повідомляється, що затримано осіб, які перебувають у розшуку як учасники незаконних збройних формувань: Белоусова С.В., Артюха В.М., Лугову Т.М., Старун В.В.,  Дудка О.В., Олексєєва О.С., Висоцьку В.К., Левченко І.А., Шишанюк Н.Я., Бабіту О.І., Моїсеєнко О.І.

«Вказаних осіб передано органам, які здійснюють досудове розслідування щодо них. Також виявлено сорок чотири особи, які обґрунтовано перевіряються на причетність до діяльності незаконних збройних формувань та терористичних організацій т.зв. «ДНР» та «ЛНР», – повідомляють в СБУ.

Окрім цього, затримано низку осіб, які перебувають у розшуку: 77 з них за кримінальні, 17 – за адміністративні правопорушення.

 

«Вголос»