Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Ротація «січовиків» відбулася вже всьоме за останні півроку.  

Традиційно «січовиків» проводжали на вулиці Небесної Сотні (колишня Інститутська) в Києві. Звертаючись до бійців, очільник українських націоналістів Олег Тягнибок зазначив, що це місце обрано невипадково, тому що саме на Інститутській рік тому під час розстрілів мирних демонстрантів «беркутівцями», було вбито 19 «свободівців».

«Пам’ятайте, що одне з ключових гасел українського націоналіста: «помсти смерть великих лицарів». Саме тому ми чекаємо на вас із перемогою над ворогом, що хоче знищити нашу Україну. І якщо ваше покоління ми виховували на історичних подвигах наших дідів, то вже наших дітей ми виховуватимемо на ваших подвигах», — наголосив Тягнибок.

Своєю чергою, командир батальйону «Січ» Олег Писаренко зазначив, що військові їдуть у зону АТО із завданням підтримувати конституційний порядок та боротися зі злочинністю.

Також побажав бійцям перемоги над ворогом і заступник голови ВО «Свобода» з воєнних питань Юрій Сиротюк. Зокрема, він зазначив, що російські окупанти та сепаратисти визнають тільки «залізо та кров». «Вони ніколи не зупиняться, поки не захлинуться у власній крові. А ваше завдання — визволити кожне українське село та кожну українську душу», — сказав він.

Нагадаємо, що в лютому 2015 року Всеукраїнське об’єднання «Свобода» запровадило внутрішній воєнний стан та створило комбатантське об'єднання «Легіон Свободи». До його складу увійшли всі «свободівці», які в складі Збройних сил України, Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів беруть участь у війні з Росією. Очолив «Легіон» командир «Карпатської Січі» Олег Куцин.