Про це повідомила голова Харківської держадміністрації Юлія Світлична в ефірі «112 Україна».

«Пожежа ліквідована, є поодинокі вибухи, але малої потужності, вони не представляють небезпеки для мешканців. За оцінками наших експертів, близько 40 об'єктів мають сильну ступінь руйнувань і підлягають капітальному ремонту. Близько 100 будинків та об'єктів соціальної інфраструктури – з середнім ступенем руйнування. Ми організовуємо роботу таким чином, щоб в три етапи почати відновлювальні роботи. Перший етап потребуватиме від 2 до 4 днів – це ми зробимо власними силами. Другий етап до тижня терміну і третій етап – повноцінного відновлення, який потребує тривалого терміну», – розповіла Світлична.

Також вона зазначила, що на час проведення робіт мешканців пошкоджених будинків розмістять в місцевому готелі (60 осіб) та гуртожитку ДСЮШ (30 осіб).

Також, за її словами, на сьогодні відновлено роботу одного з найбільших супермаркетів, в найближчі дні буде відновлена робота інших магазинів. Аптеки повністю забезпечені медикаментами.

Як повідомляє ДСНС України, рятувальники ліквідували у Балаклії 19 пожеж, які виникли внаслідок попадання вибухонебезпечних предметів.

«Підрозділи ДержНС ліквідували 19 пожеж (4 пожежі протягом 24 березня), які виникли внаслідок попадання вибухонебезпечних предметів», – йдеться в повідомленні.

Також впродовж 24 березня піротехнічними розрахунками ДСНС було вилучено 201 вибухонебезпечний предмет, обстежено і повністю очищено від вибухонебезпечних предметів і залишків боєприпасів м. Балаклія 3 сектори та території сіл Байрак, Вербування, Щуровка і Яковенкове.

Як писав «Вголос», 23 березня, о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа. 

Сьогодні у Балаклію Харківської області почали прибувати представники НАТО для розмінування території військової бази. 

Також у мережі показали, як виглядає Балаклія після вибухів на складах боєприпасів.