У п'ятницю, 26 березня, поблизу населеного пункту Шуми, що на Донбасі, в результаті ворожих обстрілів загинуло четверо українських військових. Так, начальник генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак розповів подробиці трагедії.

Про це він повідомив на позачерговому засіданні Верховної ради.

Хомчак розповів, що в момент обстрілу військовослужбовці проводили огляд місцевості, оскільки напередодні вороги провели там дистанційне мінування.

"Під час виконання завдань в результаті снайперського вогню отримав смертельне вогневе кульове поранення старший сержант Барнич. Командир групи підполковник Коваль, надаючи йому допомогу і здійснюючи евакуацію, в результаті снайперського вогню отримав несумісні з життям поранення. В результаті обстрілу старшина Бруска отримав важкі кульові поранення, старший солдат Гещук поранення середньої тяжкості. Старший сержант Абрамович та старший солдат Гайченко, які прибули для підтримки групи військовослужбовців, що потрапили під снайперський вогонь і отримали смертельні поранення", - заявив начальник генерального штабу ЗСУ.

Хомчак також зазначив, що українська сторона вирішила прийняти рішення відкрити вогонь у відповідь. В результаті цього вороги припинили обстріл. За той час пораненим надали медичну допомогу, а загиблих евакуювали.

Крім того, начальник генштабу зауважив. що своїми діями противник намагався спровокувати українських військових вести вогонь по насосної станції "для заподіяння гуманітарної катастрофи в районі міст Торецьке, Горлівка і Південне".

Читайте більше новин за посиланням: