Особовий склад УБОЗ УМВС України у Львівській області висловив підтримку начальнику УМВСУ у Львівській області Олегові Салу. Про це йдеться у зверненні особового складу УБОЗу до мешканців Львівщини.
„...Ми усвідомлюємо, що захищені Конституцією України від виконання явно злочинних розпоряджень чи наказів. Ніякі виняткові обставини або вказівки посадових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції. Тому висловлюємо довіру та підтримку діючому керівництву УМВС України у Львівській області на чолі з генерал-майором міліції Сало О.М.”, ― сказано у зверненні.
1 грудня голова Львівської ОДА скерував міністру внутрішніх справ клопотання про звільнення Олега Сала з посади начальника УМВСУ у Львівській області.
1 грудня керівний склад УМВСУ у Львівській області висловився в підтримку Олега Сала.
24 листопада Львівська облрада прийняла рішення відсторонити від виконання службових обов’язків начальника УМВСУ у Лвьівськійо бласті Олега сала та його першого заступника Ярослава Скибу.
26 листопада прес-службою Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка було розповсюджено звернення УБОЗ УМВС України у Львівській області в підтримку Віктора Ющенка.