У Ровеньках Луганської області вчора близько 6 вечора невідомий застрелив начальника експортного відділу державної холдингової компанії «Ровенькиантрацит» 29-літнього Миколи Худякова.

Убивця після двох пострілів зник з місця злочину. Міліція затримала водія машини, на якій він під'їхав до офісу компанії.

Серед версій про причини замаху в Ровеньках найчастіше називають експортні операції з вугіллям, за які з обов'язку служби відповідав Худяков.

Утім не виключають, що син міг поплатитися і за батька, який теж мав відношення до вугільного бізнесу. Кілька років Юрій Худяков керував шахтою «Київська» (Ровеньки), а на початку січня цього року був призначений генеральним директором державного підприємства «Луганська вугільна компанія».

«Луганська вугільна компанія» - найбільше вугільне підприємство області - було створено Указом Кучми влітку минулого року і проіснувало до кінця травня 2005-го.

Компанія була створена на базі держпідприємств «Луганськвугілля», «Первомайськвугілля», «Донбасантрацит», «Антрацит», «Ровенькиантрацит» і «Свердловантрацит».

Обком