Сьогодні, 11 грудня, ВО “Свобода” пікетувало Міністерство внутрішніх справ у Києві та обласні управління по всій Україні через вбивство волонтера Артема Мирошниченка за українську мову.

Відповідні фото та відео з’явилися на сторінках націоналістів у мережі.

Протест у Києві очолив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Активісти ВО “Свобода” в рамках всеукраїнської акції “Убитий за мову” пікетують Міністерство внутрішніх справ та обласні управління МВС по всій державі, вимагаючи справедливого рішення суду в резонансній справі про вбивство українського патріота із Бахмута Артема Мирошниченка, який заплатив життям лише за те, що публічно спілкувався державною мовою. Українські націоналісти також вимагають від влади кваліфікувати цей злочин як убивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі та закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни”, – зазначив Олег Тягнибок.

Протест у Львові очолив Голова Секретаріату ВО “Свобода”, ексзаступник голови ВРУ Руслан Кошулинський.

“Ми долучилися до загальноукраїнської акції #Убитий_за_мову, адже неважливо, де такий злочин стався – відреагувати повинна вся країна. З початку війни жорстоко вбитий Артем Мирошниченко і його рідні перейшли на українську мову, всіма силами допомагали нашим військовим, брали участь в патріотичних акціях. А двоє малолітніх українофобів позбавили його життя. Зараз є всі ознаки того, що справу “спускають на гальма”, тому ми всі тут, під станами облполіції, і заявляємо – злочинцям уникнути покарання не вдасться! Також передали відповідне офіційне звернення Хмельницької обласної “Свободи”, адресоване начальнику ГУНП в області”, – повідомив голова Хмельницької обласної організації ВО “Свобода” Олег Лопатовський.

Акція у Шепетівці, Хмельницька область:

Акція у Житомирі:

Акція у Харкові:

Акція у Черкасах:

Акція у Чернівцях:

Акція у Білій Церкві, Київська область:

Акція в Івано-Франківську:

Акція у Тернополі: