Про це заявив заступник прокурора Києва Павло Кононенко в ефірі телеканалу «Прямий».

«І Ярослав Левенець, і Павло Паршов, перебуваючи у розшуку, знаходилися на території Російської Федерації. І сказати про те, що вони не могли попасти під контроль ФСБ, ми не можемо», - сказав Кононенко.

Він додав, що коли Левенець і Паршов потрапили до лав Національної гвардії України, вони були добре підготовлені. «Левенець був начальником відділення, Паршов був бійцем. Обидва користувалися авторитетом, добре стріляли, добре бігали. Левенець проводив заняття з бійцями по бойовому гопаку. Паршов був добрим боксером. Вони дійсно підготовлені бойовики», - зазначив Кононенко.

Заступник прокурора заявив, що Левенець і Паршов були членами конвертаційного центру, який свого часу діяв на території Дніпропетровської області. «І коли УБОЗ задокументував їх діяльність і почалася реалізація, вони порозбігалися і перебували на території РФ. До речі, ця група була причетна до скоєння одного з розкритих вбивств. І один з їх товаришів перебуває зараз уже в місцях позбавлення воля. Він засуджений. Паршов там проходив свідком», - розповів Кононенко.