4 липня 2012 року чоловік застосував балончик з хімічною речовиною до міліціонерів, які виконували свої службові обов'язки з охорони громадського порядку біля ДП Центр культурного та ділового співробітництва Український дім.

Від застосування рідини невідомого походження три працівники міліції отримали тілесні ушкодження у вигляді крововиливу кон'юнктиви обох очей з посиленою ін'єкцією судин слизових оболонок.

Під час призначення покарання суд підтримав позицію державного обвинувача у справі і врахував щире каяття підсудного.

За вироком суду йому призначено покарання у вигляді 2 років обмеження волі та звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном на 1 рік.

Верховна Рада прийняла ініційований Партією регіонів законопроект Про засади державної мовної політики 3 липня. 8 серпня президент В.Янукович підписав цей закон, а також доручив Кабінету міністрів створити робочу групу для розробки пропозицій щодо вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні.

Закон набув чинності 10 серпня, він передбачає можливість офіційної двомовності у регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

Джерело: Кореспондент http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/1477059-sud-zasudiv-uchasnika-podij-bilya-ukrayinskogo-domu-do-dvoh-rokiv-pozbavlennya-voli-z-vidstrochkoyu