Про це повідомляє прес-служба поліції Харківщини.

Зазначається, що близько 14:00 біля залізничної дороги Куп`янськ-Сортувальний «блокадники» у кількості 30 чоловік все ж встановили намет з пунктом спостереження. Однак Профспілка залізничників офіційно повідомила про проведення мирного зібрання проти блокади залізниці.

Висловити свій протест проти намірів «Штабу блокади» вийшли близько 500 мешканців Куп'янська — залізничники, представники громадськості, депутати місцевих рад, ветерани АТО.

Також на місце події виїхало керівництво головного управління Куп'янського відділу поліції та особовий склад у кількості близько 100 працівників.

«В ході проведених керівництвом правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, представників зализниці перемовин з радикально налаштованими громадянами було досягнуто домовленості про припинення подальших намагань блокування руху залізничного транспорту. Блокувальники змушені були залишити територію, вони згорнули наметта в супроводі працівників поліції поїхали», — йдеться у повідомленні.