Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

У повідомленні зазначено, що 23 липня жителі сіл Волоща, Тинів і Зади Дрогобицького району знову вийшли на пікет під стіни Дрогобицької райдержадміністрації, вимагаючи виплати компенсацій за завдані стихією збитки.

Пікетувальники наполягали, аби до них вийшов голова райдержадміністрації Михайло Сендак, однак їм повідомили, що голова на лікарняному. 

Тоді учасники акції протесту, яку підтримав депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Задорожний, вирушили до будинку, в якому мешкає Михайло Сендак. 

Однак дії селян потрактували як порушення громадського порядку та викликали до них міліцію. Працівники правоохоронних органів запросили деяких учасників акції, зокрема Михайла Задорожного, дати пояснення. 

«Михайло Сендак постійно ховається від людей. Очевидно, йому нічого сказати селянам, котрим надавав обіцянок і не виконав. Тож голова РДА цього разу вирішив «боротися» з громадою за допомогою правоохоронців», – зазначив Михайло Задорожний.

Нагадаємо, що жителі кількох сіл Дрогобицького району, які постраждали від буревію у червні цього року, досі не отримали обіцяних компенсацій. За словами селян, у Дрогобицькій райдержадміністрації їм пообіцяли, що до 1 липня почнуть виплачувати по 6 тисяч гривень, однак цих грошей ще ніхто не отримав.

18 червня 2012 року мешканці сіл Волоща, Тинів і Зади Дрогобицького району пікетували Дрогобицьку райдержадміністрацію з вимогою виплатити компенсацію за завдані стихією збитки.  Учасники акції протесту тримали плакати: «Влада покинула селян напризволяще», «Сендак – у відставку!». 

Постраждалі від стихії обурені байдужістю влади і, якщо до їхніх вимог не дослухаються, готові до перекриття автошляхів. 

У селах Волоща, Тинів і Зади Дрогобицького району від буревію постраждали близько 600 господарств.