Таку думку Володимир Більовський висловив під час засідання правління Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» за участю голів районних рад та міських голів міст обласного значення, інформує кореспондент «Вголосу».

«Я не уявляю, якими принципами керувалися члени конкурсної комісії. До прикладу, з одного села три мікропроекти написано фактично ідентично. Комісія обрала той проект, який найгірший, в якому закладено найменшу суму на фінансування», – сказав керівник Городоцької райради.

Водночас співголова конкурсної ради, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин зазначила, що в конкурсній комісії були експерти, яких можна було відкликати, якби до них були якісь претензії. Оскільки відведень експертів не було, то всі учасники конкурсу, очевидно, довіряють цим людям.

Крім того, Парасковія Дворянин зазначила, що на конкурс подали багато мікропроектів-клонів, отож комісія з’ясовувала, які з проектів є продубльованими, і вони не могли бути переможцями.

Як відомо, 5 травня відбулося засідання конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, на якому затвердили перелік мікропроектів-переможців конкурсу. Із 1419 заявок відібрано 647 на загальну суму 51 млн грн з обласного бюджету. Програма передбачає співфінансування з місцевих бюджетів. Основними пріоритетами у 2016 році визначено освіту, медицину, культуру, вуличне освітлення населених пунктів.

Як писав «Вголос», конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області під час свого засідання підтримала пропозицію депутата Львівської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Панькевича щодо виділення додаткових коштів на співфінансування мікропроектів місцевих громад.