Понад півтори тисячі учасників мітингу „21 листопада обираємо народного президента України”, який відбувся 14 листопада у Львові, закликали львів’ян проголосувати у другому турі президентських виборів за Віктора Ющенка.
Організатором мітингу виступила упкраїнська партія „Єдність”.
Під час мітингу лідер політичного об`єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич черговий раз нагадав усім присутнім перевірити себе у списках виборців. „Ми знову повинні піти на виборчі дільниці та перевірити себе у списках”, — відзначив Юрій Шухевич.
Юрій Шухевич закликав спостерігачів та членів дільничних комісій прослідкувати за тим, щоб вибори пройшли прозоро та справедливо.
Він зазначив, що є інформація про те, що „готуються провокації, що будуть намагатись повторити мукачівський варіант”.
Лідер „Галицького вибору” попросив усіх присутніх взяти свої ручки, йдучи на голосування, не ставити на бюлетенях біля прізвищ Віктора Ющенка та Віктора Януковича жодних позначок і написів та уважно приглядатись до бюлетенів – на них не повинно бути будь-яких позначок навпроти прізвища Віктора Януковича.
Організатори мітингу зауважили, що Віктор Янукович повинен вибачитись перед Віктором Ющенком за „бруд, який йшов через ЗМІ”, у зв’язку із хворобою останнього.
„Віктор Ющенко, якщо вибори будуть чесні, переможе. Кидаючи бюлетень ми будемо казати „Так! Ющенко”, ми будемо казати „Ні! Янукович”, ми будемо казати „Геть Медведчук”!”, — вигукували під час мітингу організатори.
Присутні на мітингу тримали у руках транспаранти з гаслом „Львів за Ющенка”.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.