До відвідин Львова співаки вже побували у багатьох містах України.

«Я хочу звернути вашу увагу на питання команди. Кожен політичний лідер не є окремою людина, це людина, яка знаходиться у команді і, яка завдяки зусиллям цієї команди приходить до влади», - каже Руслана. Співачка відзначає, що їй надзвичайно приємно працювати в концертному турі «сердечників». Саме так вона називає концертний тур на підтримку лідера БЮТ.
 
«Юлія Володимирівна – це особистість, яка не є твором жодної політичної технології, вона створила себе сама, вона розумна жінка. А ми країна, яка знаходиться у центрі Європи. І нам не байдуже, хто буде представляти у Європі наші інтереси і у цілому світі», - заявила Руслана Лижичко.

Однак не тільки це спонукало співаків вирушити з концертами Україною. «Зірки» також кажуть, що їхня підтримка Юлії Тимошенко є абсолютно безкоштовною.

«Наш вибір простий – або він, або вона. І ми однозначно вибираємо її», - каже співачка.
 
«Я звертаюся до своїх земляків, до галичан, щоб вони чітко усвідомили, що у другому турі не буде кандидатів молодих, технічних і всіх інших кандидатів. Буде він і вона. При цьому «розкладі», я не думаю, що в галичан є вибір», - наголосила Руслана.

Окрім того, Руслана на прес-конференції заявила про те, чого досі не говорила ніде. За її словами, від артистів є ціла низка ініціатив до прем’єр-міністра Юлії Тимошенко:

«Кожен з нас має якісь ідеї в контексті соціального проекту чи благочинного проекту. Я у цьому турі хочу підняти дуже важливу проблему боротьби з публічними правами».
 
Однак не лише це хвилює Руслану та інших артистів, які згуртувалися разом навколо Юлії Тимошенко аби вирішувати важливі проблеми суспільства.

«Інша важлива проблема – це торгівля людьми», - каже Руслана. «Це жахливі речі. Мова йде про порноіндустрію, про торгівлю органів. У цій індустрії використовують дітей, як правило з неблагополучних сімей. За 18 років жертвами стали 10 тисяч українських дітей. Середній вік дітей 4-10 років», - підкреслила Руслана.

«Тому ця кампанія буде використана не як збір голосів за Тимошенко, а як соціальна ініціатива від артистів», - пояснила співачка і додала, що у співпраці з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко артисти будуть намагатися вирішувати ці проблеми.
 
«Дуже приємно їздити Україною з такими гарними, світлими месиджами, приємно нести командний дух, приємно, що ми люди – які співають – допомагаємо робити політиками якісь речі, які змінять Україну на краще», - каже лідер гурту ТІК Віктор Бронюк.

«Я нещодавно став батьком, у мене семимісячна донечка. Мені в іпостасі батька зовсім небайдуже, що буде завтра. Керуючись здором розумом, я розумію, що сьогодні переможе лише командна робота. Тому з Україною в серці їдемо від міста до міста», - додав Віктор Бронюк.

До речі, акція вже відбулася у Києві, на Одещині, на Закарпатті, на Волині, Хмельниччині та на Херсонщині. Її відвідали 288 тисяч людей: Київ - 55 тис., Одеса – 20 тис., Ужгород – 15 тис., Луцьк – 20 тис., Хмельницький – 30 тис., Гола пристань – 15 тис., Каховка – 15 тис., Нова Каховка – 5 тис.