У своїх промовах практично усі учасники віча зазначали, що сьогодні єдність України у великій небезпеці і українцям варто готуватися до рішучих акцій проти діючої влади.

«Вони сьогодні виконують навіть не свій сценарій, а сценарій, який написаний далеко в Кремлі. Росія сьогодні розуміє, що всю соборну Україну вона захопити не зможе, але шматочками вони зможуть її зробити своєю колонією. Хочу сказати всім, що сьогодні для мене День Злуки почався з того, що мені дзвонив ряд моїх активістів та патріотів і всі вони повідомили, що в них в квартирах зараз проводиться обшук. Отак наша влада розпочала в країні святкування Дня Соборності», - сказав народний депутат України Андрій Парубій

Голова Львівської крайової організації „Народний рух України” Андрій Корнат зазначив, що українська нація «така недолуга і ніяк не може об‘єднатися» через відсутність належних лідерів.

«Варто сказати, що проблема наша полягає не так сильно в наших керівниках, а в великих грошах, які не дають їм об‘єднатися. Сьогодні справжня опозиція є в тюрмах, їх переслідують і не випускають із судових кабінетів», - сказав Андрій Корнат.

«Що робити, коли Янукович тут є маріонеткою Путіна. Він виконує в нас спецзавдання по роз‘єднанню України. Хочу сказати, що вже відчувається у повітрі якась сила. Думаю скоро нас чекає відродження українського духу та єдності», - додав він.