На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко у Twitter.

«Гастролі і телепередачі за участю персон нон-грата в Україні заборонені. Рішення - у зміні учасника від РФ. Позиція ЄВС політизує конкурс», - пояснив він.

 

 

Представниці РФ на «Євробаченні-2017», якій вчора СБУ заборонила в’їзд на територію України, організатори дозволили взяти участь у конкурсі.

Нагадаємо, в останній момент у РФ вирішили, що на конкурс поїде дівчина з інвалідністю Юлія Самойлова. Однак, є один нюанс –Самойлова їздила з гастролями до анексованого Криму, тобто незаконно перетинала кордон нашої країни. Тепер СБУ повинна вирішити, чи пускати Самойлову до країни. 

17 березня в СБУ заявили, що вибір артистки російською стороною був абсолютно свідомо спланованим, щоб «знайти привід і подивитися на нашу реакцію». 

Представниця Росії на конкурсі Євробачення-2017 Юлія Самойлова, яка гастролювала в окупованому Криму, розповіла про цю поїздку. За словами Самойлової, вона виступала у Керчі. Для неї це була типова поїздка. Співачку дивує, чому це взагалі когось зачепило. 

Як відомо, вчора Юлії Самойловій заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. Таке рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України.