Сьогодні, 25 січня, Україна офіційно вийшла з локдауну і перейшла до адаптивного карантину. Зокрема роботу у звичному режимі відновили дитячі садки і школи. А заклади вищої освіти мають працювати із певними обмеженнями.

Про це інформує міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на своєму офіційному Telegram-каналі.

Відтепер у закладах освіти будуть знову діяти карантинні обмеження, які були запроваджені Кабміном у грудні минулого року.

Слід зауважити, що ПТУ, технікуми, коледжі та виші можна буде відвідувати групами до 20 чоловік включно. Школи можуть продовжити навчання в очному форматі.

Сергій Шкарлет повідомляє, що повністю навчання відновили у таких областях: Одеській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Волинській, Донецькій, Чернігівській, Івано-Франківській, Житомирській, а також у м. Києві.

Натомість від 91% до 99% шкіл відновили роботу у в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

У всіх навчальних закладах необхідно дотримуватися протиепідемічних вимог.

Нагадаємо, що з понеділка, 25 січня, на території України знову запроваджується адаптивний карантин “помаранчевої” зони після посиленого, який тривав від 8-го до 24 січня.

Читайте більше новин на нашому сайті: