Про це пише журналіст Дмитро Гнап у своєму блозі на Українській правді.

«На початку навчального року батькам п'ятикласників цієї школи повідомили, що другою іноземною мовою вводиться російська.

Частина батьків обурилася, оскільки вважає, що і першу іноземну мову – англійську, дітям викладають не достатньо: лише три години на тиждень. А якщо і вводити другу іноземну, то, наприклад, німецьку чи французьку. Оскільки, принаймні, на рівні спілкування та читання, майже всі київські діти російську і так знають.

Натомість, керівництво школи повідомило батькам, що потяг уже пішов, рішення прийнято на рівні управління освіти і змінити вже нічого не можна», - пише він.

За його словами, директор школи Олена Знак підтвердила, що російська для п'ятикласників справді вводиться, що змінити вже нічого не можна, попри протести батьків.

«Також, пані директор додала, що діти, які не відвідуватимуть уроки російської – будуть не атестовані, а відтак, не зможуть отримати документ про освіту», - стверджує він.

За даними журналіста, ініціативна група батьків провела анкетування, за результатами якого 60% батьків п'ятикласників були проти російської і бажали аби діти вчили якусь європейську мову в якості другої іноземної.