Нагадаємо, що «Християнсько-демократична партія України» має 218 представників в ОВК, а партія «Молодь до влади» – 223 представники в ОВК.

Віталій Кличко наголосив, що УДАР розраховує на підтримку цих сил в питанні представництва в ОВК, щоб забезпечити прозорість виборів.

Щодо представництва в ОВК, Віталій Кличко також наголосив на тому, що «на жаль, в Україні досі працює принцип – не важливо, як голосують, а важливіше, як рахують».

«Тому ми звертаємося до представників, до спостерігачів, які будуть присутні на виборчих дільницях, для того, щоб уникнути фальсифікацій. Ми робимо все, що від нас залежить», – додав лідер УДАРу.

Він також розповів про той тиск, який чинять на членів і прихильників партії.

«На сьогоднішній день є багато перепон для того, щоб наша партія отримала результат. Йде великий тиск на наших активістів, на членів партії зі сторони прокуратури, зі сторони податкової міліції. Розмовляють дуже сильно з людьми, які є власниками компаній із зовнішніх носіїв, реклами. Нам в останній момент відмовляють від розміщення реклами. Більше того, нам багато відмовляють у зустрічах з виборцями», – повідомив Віталій Кличко.

Він поінформував, що декілька днів тому його брат Володимир в рамках відкриття спортивного майданчика хотів зустрітися зі студентами в Луганську і в Северодонецьку, але йому відмовили в такій зустрічі.