Про це йдеться у зверненні, яке озвучила на сьогоднішній сесії ЛОР голова фракції «УДАР» у Львівській облраді Оксана Юринець під час сесії сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

У документі йдеться про те, що рада Львівської обласної організації ПП «УДАР» закликає колег із демократичного табору до більш активної координації зусиль опозиційних сил та громадських лідерів всіх рівнів.

Депутати наголошують, що Львівщина завжди була форпостом всіх демократичних процесів та перетворень в Україні, а спільні дії опозиційних сил вже дали свої перші результати – вдалось відстояти проміжні вибори до Львівської обласної ради, опозиційні лідери проводять спільні заходи в рамках Всеукраїнської акції мирного протесту громадян - «Вставай, Україно!».

Оксана Юринець нагадала, що станом на сьогодні, партія «УДАР» представлена п'ятьма депутатами у Львівській обласній раді, однак в керівних органах області «УДАР» не представлений.

«Вважаємо, що такий стан справ спотворює волевиявлення громадян та не сприяє зміцненню діалогу між опозиційними силами, які повинні пліч-о-пліч відстоювати інтереси мешканців Львівщини та спільно протистояти навалі злочинного режиму. Просимо партнерів з розумінням поставитись до нашого прохання та розглянути можливість обрання представника «УДАРу» заступником голови Львівської обласної ради», – йдеться у зверненні.

На думку членів партії Кличка, таке рішення «підсилить дії та відповідальність опозиційних сил та буде сприяти консолідації та зміцненню партнерських зв'язків між ними, зможе вивести на новий, якісно вищий, рівень процес співпраці та співвідповідальності за ухвалення рішень опозиційними силами в політичному та суспільно-економічному контексті».

У листі не вказано конкретного депутата, якого пропонують на посаду заступника голови ЛОР.

Звернення адресоване голові облради та керівника фракції «Свободи» та «Фронту змін».

Як писав Вголос, нещодавно голова ЛОР Петро Колодій заявив, що питання про обрання заступників голови Львівської обласної ради розглядатимуть на одному із наступних пленарних засідань сесії.

На цей момент голова ЛОР має одного заступника Валерія П’ятака.