«Я маю підстави стверджувати, що ми увійдемо в парламент трошки більшою кількістю мандатів, ніж ми отримали під час виборів. Нас буде більше, ніж ми вибирали за списком і по округах», – сказав він.

Разом з тим Пинзеник відмовився назвати кількість таких мажоритарників. «Я знаю, що є домовленості з кількома депутатами. З певною частиною ми ще в діалозі, і такий діалог, очевидно, триватиме ще після того, як буде сформована фракція», – сказав він.

За словами Пинзеника, він не хотів би спекуляцій на цю тему. «Що я назвав - 48 буде, а виявиться нас 49. Так давайте почекаємо», – зазначив він.

Пинзеник також заявив, що партія УДАР отримала на виборах набагато більше голосів, ніж очікувала. "Я вважаю, ми отримали набагато більше, ніж очікували. Партія, яка не була в парламенті, отримала в три рази більше, ніж прохідний бар'єр",  – сказав він.

Раніше член партії УДАР Валерій Карпунцов заявляв, що фракція партії УДАР у новій Верховній Раді буде налічувати набагато більше, ніж 40 депутатів. Зокрема, він зазначав, що більшість мажоритарників Партії регіонів не є ідеологічними прихильниками цієї політсили, а тому можна прогнозувати, що вони поповнять ряди опозиційних фракцій.

Джерело: Кореспондент