«В нас у 117-му окрузі анархісти будуть керувати комісіями. Напевно тоді і недалеко до втілення цього слова. Я думаю, що сьогодні політична сила УДАР продемонструвала, що вона буде в юридичній площині боротися. І я думаю, що в даному випадку ми будемо шукати всі способи, аби в юридичних рамках замінити тих членів окружних виборчих комісій, які сьогодні запропоновані», – зазначила Оксана Юринець. 

Її опонент у дебатах, кандидат в нардепи у тому ж окрузі від ВО «Батьківщина» Ігор Васюник наголосив, що такий склад ОВК свідчить про те, що влада готує масові фальсифікації на виборах. 

«Ми свідомо розуміємо, що ці вибори – це велика війна, яку треба вигравати і захищати всіма засобами. Я готовий на таку війну. І через довірені особи, і через уповноважені особи ми будемо захищати результати», – додав Ігор Васюник. 

Оксана Юринець також повідомила, що молодь з діаспори готує велику кількість міжнародних спостерігачів, які мають прибути  на вибори саме у Львівську область. 

Нагадаємо, за результатами жеребкування ОВК мали бути сформовані зі складу представників 19 непарламентських партій, які беруть участь у виборах, та 5 депутатських фракцій парламенту. Зокрема, у кожній з 225 ОВК будуть представлені непарламентські політичні партії: «Молодь до влади», «Україна – Русь єдина», «Народно-трудовий союз», «Братство». Водночас до складу жодної ОВК не потрапив жоден представник партій «УДАР Віталія Кличка» і ВО «Свобода».