Про це власкору Вголосу стало відомо з власних джерел.

Як повідомили джерела, сьогодні відбулася Волинська обласна партійна конференція партії УДАР, на якому розглядалося питання висунення кандидата на проміжних виборах до Волинської облради. Конференція висунула кандидатом від партії УДАР Олександра Лазорка – представника групи олігарха Ігоря Коломойського та партнера нардепа Ігоря Палиці.

«Частково такий крок УДАРу пояснюється тим, що обласний керівник партії УДАР – Юрій Савчук, є директором ФК «Волинь», який належить народному депутату Ігорю Палиці. Останній вже встиг відзначитися у парламенті своєю підтримкою кандидатур Азарова та Рибака на посади прем’єра та спікера парламенту. А також голосуванням за голову НБУ Ігоря Соркіна – ставленика «сім’ї» Януковича», - розповіло джерело.

«Такий крок УДАРу свідчить про те, що ця політична сила на Волині відмовилася підтримати єдиного кандидата від опозиційних сил «Батьківщини», «Свободи» та «Фронту Змін» по місту Луцьк і зробила ставку на провладного кандидата від олігархічної бізнес-групи. Таким чином, УДАР на Волині остаточно перетворився у філіал з обслуговування інтересів групи Коломойського», – зазначило джерело власкору Вголосу.