Про це Степан Кубів заявив під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Степан Кубів зазначив, що партія УДАР у Львівській області «має на меті забирати голоси у опозиції та підривати її авторитет».

«Нам стало відомо, що УДАР на Львівщині використовує інфраструктуру Партії регіонів, яка була задіяна на місцевих виборах 2010 року. Я сьогодні кажу про це, щоб зупинити цей процес і поставити якусь мітку», – сказав Степан Кубів.

Водночас він наголосив, що не вірить у те, що співпраця УДАРу та ПР у нашому регіоні відбувається з «благословення Віталія Кличка».

В свою чергу голова ЛОО ВО «Свобода», керівник фракції у Львівській обласній раді Ірина Сех нагадала про обіцянку керівництва партії УДАР зняти своїх кандидатів у народні депутати на користь сильніших опозиційних кандидатів. Ірина Сех закликала «ударівців» знятися із виборів, якщо вони не працюють з партією влади.

«1 серпня 2012 року партія УДАР своєю заявою декларувала, що зніме свої кандидатури у тих округах, де кандидати від опозиції будуть сильнішими. Вже є перші рейтинги кандидатів та партій, скоро вже 1 жовтня, а віз і нині там. Такі дії партії УДАР наштовхують нас на думку, що її кандидати працюють на допомогу партії влади», – сказала Ірина Сех.

Вона додала, що представник партії УДАР у 119-му виборчому окрузі «мав би розуміти ситуацію, однак замість того, щоб платити людям гроші за молоко, продовжується поклейка плакатів, і виконання обіцянок щодо зняття кандидатур немає».

Нагадаємо, 18 вересня, керівник СГ "Рейтинг" Олексій Антипович оприлюднив рейтинги кандидатів у депутати в чотирьох мажоритарних округах Львова. Лідерами на всіх львівських округах стали представники Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода»: Михайло Хміль (виборчий округ №115), Ірина Фаріон (виборчий округ №116), Ігор Васюнник (№117), Юрій Михальчишин (виборчий округ №118).