В «УДАРі» вважають, що цей документ мають підписати лідери опозиційних сил, а також кожен народний депутат, який виступає за зміну влади в Україні і здійснення демократичних перетворень.

«Сьогодні у нас є не тільки спільний ворог – авторитарний корумпований режим, – а й спільна мета: перетворення України в сучасну демократичну і справедливу державу. Неодмінною умовою реалізації цього плану дій є усунення від влади режиму В.Януковича та звільнення політичних в’язнів. Першочерговими завданнями для перетворення України на повноцінну європейську демократичну державу є злам існуючої корупційної системи та запровадження нових правил функціонування політичної та економічної систем країни», – кажуть в УДАРі.

Для «перетворення України в сучасну демократичну і справедливу державу» УДАР пропонує змінити українське законодавство.

Партія Кличка пропонує створити Координаційну групу для підготовки спільних законодавчих ініціатив, узгодження і координації дій у Верховній Раді України, а також відповідні робочі групи за напрямками. Обрання цих груп відбудеться на загальних зборах народних депутатів України, які підпишуться під Планом дій.

Також політики, які підпишуть План УДАРу зобов’яжуться не голосувати за законопроекти, які створюють загрозу національним інтересам України або мають корупційну складову.

«Цей документ відкритий до підписання усіма народними депутатами, які готові до спільних дій у Верховній Раді з метою протидії авторитарномурежиму президента Януковича, захисту прав і свобод громадян, перетворення України на повноцінну європейську демократичну державу», – йдеться у Плані дій.