Як повідомив кореспондент «Вголосу», поспіх в ухваленні бюджету депутат пояснив тим, що, відповідно до бюджетних змін, фінансування галузі охорони здоров’я та освіти тепер здійснюватимуть за рахунок субвенцій з держбюджету. А без ухвалення міського бюджету отримати ці субвенції буде фактично неможливо, і це призведе до проблем з виплатою зарплат учителям та медикам.

У коментарі журналістам Анатолій Крачковський зазначив, що сьогодні 4 з 6 фракцій у Львівській міській раді були готові підтримувати проект бюджету, який роздали депутатам.

«Ми розуміємо необхідність його ухвалення. Насправді уряд підсунув нам свиню: запропонував нові податки і збори податки на нерухомість та акциз, які має встановлювати Львівська міська рада, але не надіслав остаточні роз’яснення, як ми це повинні правильно зробити. Однак ці надходження – лише 5% загального обсягу бюджету. Тому, на мою думку, ми зможемо ухвалити ці податки в будь-який момент (згідно із законом, органи місцевого самоврядування мають затвердити ці документи до 1 лютого, ред.)», – розповів Крачковський.

На його думку, міський бюджет готовий на 90-95%, але в будь-який момент до нього можна внести зміни. Утім на прохання журналістів назвати основні показники бюджету, за який готові голосувати «ударівці», Анатолій Крачковський так і не зміг цього зробити, почав плутатися в цифрах.

Нагадаємо, сесія Львівської міської ради, на якій сьогодні мали розглядати проект бюджету Львова на 2015 рік, не зібрала кворуму – частина міських обранців відмовилася поспіхом ухвалювати бюджет