«Другий номер у нас – Марія Матіос. Вона може не сильний економіст, але вона є совістю нації. І ми бачимо в парламенті, що є сильні економісти, юристи, але, на жаль, в них совісті нема», – наголосив голова ЛОО ПП «УДАР Віталія Кличка», депутат Львівської міської ради Ярослав Гінка.

Натомість депутат Львівської облради, кандидат-мажоритарник від УДАРу на Львівщині Олександр Старовойт додав, що Матіос не буде просто совістю.

«Насправді Марія Матіос є дуже успішним інтелектуальним продуктом. Це є те, що закордоном називається «селфмен» – це людина, яка сама себе зробила, яка сама просунула себе. Такими успішними в нас в Україні є кілька прізвищ – це Андрухович, Жадан, Матіос, Шкляр. Це ті люди, які фактично вторглися всупереч навіть тим законам, які є на нашому книжковому ринку, вони вторглися в наше життя. Ми живемо разом з ними, хочемо цього чи не хочемо. Це та людина, яка не просто буде совістю», – наголосив Олександр Старовойт.

Головний редактор видавництва «Червона Калина» Лариса Федорів, кандидат-мажоритарник від УДАРу додала, що якби Марія Матіос уже була в Парламенті, то вона б точно не допустила прийняття закону «Про засади державної мовної політики».

Нагадаємо, українська письменниця Марія Матіос буде іти на вибори до ВРУ від партії «УДАР Віталія Кличка». Марія Матіос є другим номером у списку після лідера партії Віталія Кличка.