УГКЦ не буде агітувати за жодного із кандидатів в президенти. Про це заявив глава УГКЦ Блаженніший Любомир карданал Гузар 13 жовтня на прес-конференції у Києві.
„Ми молимося за українську державу і взагалі за те, щоб вибори відбулися так, щоб нашу державу піднести, скріпити, ― зокрема зазначив Блаженніший Любомир. ― Ми, як Церква, разом з іншими християнськими Церквами і релігійними організаціями просимо наших вірних, щоб вони серйозно трактували вибори”.
Блаженні ший Любомир також спростував інформацію, подану рядом ЗМІ про те, що під час своєї зустрічі з Президентом України він відкрито висловив свою підтримку одному із кандидатів у Президенти. ― повідомляє прес-служба Глави УГКЦ.
Глава нашої Церкви розповів, що так само як під час Синоду Єпископів 2002 року, що також відбувався у Києві, владики здійснили візит ввічливості до Президента як Глави Української держави.
Під час зустрічі Блаженніший Любомир наголосив на тому, що Церква і Держава – це інституції, які стоять понад певними явищами та змінами у політичному чи економічному полі, а крім того подякував Главі держави за те, що Церква в Україні може вільно розвиватися.