Про це йдеться в повідомленні Молодіжнрї комісії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Рівно за тиждень після Великодня, 21 квітня, у Шевченківському гаю вже вчетверте відбудеться  молодіжно-дитячий фестиваль «Святкуймо Воскресіння Разом».

У програмі цьогорічного фестивалю: виставка-ярмарок від молодіжних християнських спільнот,  майстер-класи народних ремесел, виступи дитячих колективів,  а також святковий концерт за участю Тараса Чубая, Софії Федини, гуртів «Кана», «Крик душі», «Коралі», «Родинна капела».

Традиційно на фестивалі буде виставка-ярмарок, на якій молодіжні християнські спільноти презентують свою діяльність. І це шанс для молоді дізнатися як можна активно долучитися до однієї з спільнот.

«Святкуймо Воскресіння Разом» - це гарна нагода для всієї родини спільно провести час, адже на фестивалі є цікавинки і для діток і для дорослих – говорить о.Тарас Милян, голова Молодіжної комісії ЛА УГКЦ. Приємно, що кожного року все більше львів’ян та гостей міста відвідують фестиваль. Запрошуємо молодь, батьків та дітей прийти на свято у Шевченківський гай і спільно радісно прославити Христове Воскресіння».

Програму цього святкового заходу можна переглянути на сайті фестивалю