Про це заявив перший радник, керівник секції економічного, регіонального та соціального розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні Хосе Роман Леон Лора під час прес-конференції сьогодні.

Хосе Роман Леон Лора зазначив, що після цього політична частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом остаточно набуде чинності.

«21 березня Рада міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення підписати Угоду про асоціацію з Україною. Заключний акт має набрати чинності як тільки буде ратифікований парламентом. Сподіваємося, що це станеться цього тижня, і, якщо я не помиляюся, угода набуде чинності найближчим часом», – сказав чиновник.

Як писав Вголос, Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС 21 березня. Свої підписи під нею поставили прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і 28 лідерів країн Європейського союзу.

Як відомо, Україна та ЄС планували підписати Угоду про асоціацію ще на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 29 листопада 2013 року. За тиждень до підписання уряд призупинив процес євроінтеграції. Це спричинило масові акції протесту в Україні, які завершились усуненням від влади президента Віктора Януковича.

Джерело: УНІАН