Про це сьогодні на громадському обговоренні  щодо пошуку, розвідки та видобутку вуглеводнів на території Олеської площі заявила голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех.

За словами Ірини Сех, насправді сьогоднішня влада хоче приховати ту розруху, ті політичні репресії, які відбуваються в Україні та показати світові, показати Європі, що у нас, мовляв,  великі поклади нетрадиційного газу і ми  із нетерпінням чекаємо інвесторів.

«Сьогодні я хочу подякувати іноземним інвесторам, які, на відмінно від багатьох представників влади нас слухають, вони нас чують, сподіваюся, будуть робити висновки», – зазначила  Ірина Сех.

Голова Комітету з питань екологічної політики під час виступу також додала, що відповідно до Закону України «Про угоди про розподіл продукції»  угода повинна пройти економічну, екологічну та правову експертизу, оскільки без цього вона не може бути на розгляді і узгоджена у сесійній залі.

«Я хочу запитати представників виконавчої влади – покажіть підписи тих людей, які на себе візьмуть відповідальність за екологічну, економічну та правову частину цієї, я вважаю, злочинної угоди», – зазначила Ірина Сех.

На думку Ірини Сех, саме депутат Михайло Дзюдзь (начальник управління державного департаменту з питань виконання покарань у Львівській області – Вголосу), який сьогодні «сидів, сидів і втік», ініціює порушення Регламенту ЛМР та Законів України.«Питання не пройшло розгляду в комісіях, а уже завтра термінове погодження цієї угоди», – повідомила Ірина Сех.

Станом на післявчора, за словами Ірини Сех, під угодою поставили свої підписи 59 депутатів Львівської обласної ради.

«Ось це вони будуть відповідати. Не уряд, не міністерство, а будуть відповідати депутати обласної ради, нашої Галицької, Львівської, нашого П`ємонту», – повідомила Ірина Сех.

За словами нардепа, депутати Львівської області, як завжди, хочуть хитро, тихо, по-злодійськи  перекинути відповідальність на місцеві ради.

«Депутатів обласної ради сьогодні можна присилувати, залякати, змусити голосувати, знайти кнопку на них, знайти папку на них.  І заступник голови ОДА пан Бахмацький успішно цим займається. Чи, що ми через декілька років запитаємо радника міністра екології та природних ресурсів України Володимира  Ігнащенка?», – повідомила Ірина Сех.

«Ми проти корупційних схем. Ми не хочемо, щоб наші діти та внуки одягли костюми мертвяків», – додала депутат.

Нагадаємо, що Львівська облдержадміністрація домагатиметься, аби проект сланцевої угоди завтра розглянули на сесії ЛОР

Шемчук розпіарив сланцевий газ як панацею незалежності від Росії