Водночас, уряд наводить інфографіку вигод від не підписання угоди. Відтермінування зближення з Європейським Союзом оцінили як вигоду у $ 5,1 млрд.

Прогноз «Вигоди та втрати через відкладення підписання угоди про Асоціацію з ЄС» у Кабміні оприлюднили російською мовою, крім того, на урядову сайті не вказують хто є його розробниками.

До вигод від не підписання угоди про Асоціацію та угоди про зону вільної торгівлі зараховують: $15 млрд. кредиту Росії, інвестиційні проекти з Росією $5 млрд., ще $2,5 млрд. має принести кооперація з Росією, $4 млрд. інвестицій з КНР та $6 млрд. інших інвестицій. 

У разі підписання угоди про Асоціацію Україна  втратила б усі надходження з Росії і навіть з Китаю, а інші інвестиції, за підрахунками Кабміну, склали б $5 млрд., тоді як за твердженням експертів, інвестори вичікували підписання УА.

Крім того, у випадку підписання угоди зовнішня торгівля принесла б Україні мінус у $11 млрд., а у разі не підписання – $10 млрд. Водночас, падіння торгівлі з Митним союзом у разі, підписання УА, зросло б утричі – до $15 млрд., у разі відкладення угоди  – лише $5 млрд.Відображені у інфографіці і платежі за російський газ. Якби угоду з ЄС підписали, за підрахунками уряду, у 2014 році газ Україні обійшовся б у $10млрд., очевидно із знижкою, тепер платежі за газ складуть $6,5 млрд.

Незмінними в обох випадках, на думку урядовців, є лише платежі за зовнішніми боргами,  у 2014 році вони складуть $ 5,9 млрд.