Оновлена баскетбольна команда перший матч у новому сезоні у Суперлізі розпочала доволі прогнозовано. На початку матчу було помітно, що гравці львів’ян не розуміють один одного з півслова, діють індивідуально. Команді дії львів’янам вдавалися лише зрідка. «Черкаські Мавпи» також нічим не здивували: своє повернення до Суперліги команда з Черкас відзначили не надто впевнено. Матч показав, що «Черкаські Мавпи», як і «Політехніка-Галичина» не зовсім готові до сезону. Гравцям обох команд потрібен час, аби «притертися» один до одного та знайти порозуміння на майданчику. Потрібен також час, аби взагалі оцінити необхідність перебування на майданчику деяких гравців обох команд. Особливо у «Політехніці-Галичині», склад якої змінився майже повністю.
 

У грі з «Черкаськими Мавпами» «вистрелив» лише Сергій Алфьоров. Гравець, на якого майже не розраховували і не підписували контракт майже до початку сезону, довів, що може бути набагато кориснішим за будь-якого легіонера. Саме Сергій наприкінці матчу, реалізувавши два штрафні кидки, подарував надію львів’янам на позитивний результат у матчі, однак «політехи» пропустили успішний рейд Олександра Неруша на останніх секундах зустрічі. Ця «двієчка» поховала надії львів’ян на першу перемогу в новому сезоні. А Алфьоров у грі з «Мавпами» набрав чверть очок усієї команди. Окрім Сергія, на хорошому рівні зіграв Ярослав Зубрицький. У свої 36 років він дав зрозуміти, що є ще порох в порохівницях. Про рівень готовності усіх інших гравців наразі писати не будемо. Зрештою, як і про очікування команди на цей сезон. Якщо проаналізувати сьогоднішню гру львівської команди, висновки будуть невтішними. Утім, готовність команди до нового сезону, чи точніше неготовність, оцінимо згодом. Загалом, будемо сподіватися, що львів’яни лише прогресуватимуть на майданчику від матчу до матчу і даруватимуть своїм вболівальникам позитивні емоції. Є надія на те, що легіонери та гравці з українським паспортом нашої команди покажуть себе у своїй красі і по-справжньому робитимуть для львівської команди результат. Щодо результату, то його львівські вболівальники відверто зачекалися. Яких «успіхів» добилися львів’яни у двох попередніх сезонах нагадувати, мабуть, не варто…

«Черкаські Мавпи» - «Політехніка-Галичина» - 59:58 (17:16, 8:12, 20:16, 14:14)

ЧМ: Стояновскі (14), Шапошников (2), Олмонд (4)Райт (12 + 15 підборів), Пуповіч (15 + 13 підборів) - старт; Тімерманіс (8), Неруш (4)

П: Моровіч (8), Ревзін (3), Живчевіч (5), Зубрицький (7 + 5 підборів), Одуфува (8) - старт; Алфьоров (15 + 6 підборів), Воллес (6 + 7 підборів), Панченко (4 + 7 підборів), Чемякін (2).

Фото з офіційного сайту Політехніки-Галичини

На фото: Команда Дмитра Базилевського була близькою до перемоги...