Станом на 01.06.2019 використання коштів МФО зросло на 286,86 млн доларів США та 141,15 млн євро порівняно з аналогічною датою минулого року.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Окрім того, сьогодні показник вибірки за позиками Світового банку становить 39,1%, тоді як за всі попередні роки співробітництва України з банком рекордним показником вибірки були 30,2% у 2013-му році.

“Це – прямий наслідок втілення Міністерством фінансів Концепції підвищення ефективності впровадження спільних із МФО інвестиційних проектів і праці робочої групи. Це вже дало змогу збільшити вибірку, а отже – обсяг інвестицій в енергоефективність, розвиток транспорту та інфраструктури, комунальні проєкти”, – каже міністр фінансів Оксана Маркарова.

У лютому-березні поточного року Мінфіном спільно з МФО проведено перегляд портфелів інвестиційних проєктів МБРР, ЄБРР, ЄІБ та узгоджено подальші кроки з покращення вибірки коштів.

Наразі портфель МФО в Україні складається з 32 проєктів загальною вартістю 5 млрд євро та 2 млрд доларів США, залучених як позика державою або під державні гарантії.

Нагадаємо, що Клімкін вважає, що Україна зможе вступити до Європейського Союзу у 2035 році.