Україна має намір подати заявку на проведення чемпіонату Європи 2018 -го року. Про це повідомив глава Виконкому Федерації плавання України Дмитро Качуровський .

«Попередньо ми консультувалися з Президентом Міжнародної Федерації плавання Хуліо Магліоне, коли він приїжджав до Києва, і він пообіцяв сприяти.

Ми провели нараду з цього приводу з Президентом європейської федерації плавання. Нам запропонували подати заявку вже на 2016-й рік , але ми вирішили не поспішати .

30 вересня Андрій Глазков, як член Європейської федерації, їде в Едінбург для отримання списку тих документів, які ми повинні підготувати в найближчі 3-4 місяці для подання заявки.

 

У Барселоні під час чемпіонату світу Президент НОК Сергій Бубка зустрічався з президентом Європейської федерації з цього питання і говорив про те, що Україна готова прийняти ЧЄ -2018 з плавання. Я думаю, у Сергія Назаровича високий авторитет у вищих спортивних колах, і це теж був важливий крок.

До літа 2014 -го року ми вже будемо знати яку кількість країн ще будуть брати участь у конкурсі, і коли відбудеться конкурс на право проведення чемпіонату»

Джерело: Sport.ua