«Ми хочемо вилучити з нашої дискусії, з нашого переговорного процесу, питання підвищення тарифів на газ для населення», – підкреслив Міністр.

При цьому, на його думку, підтвердженням перспективності розвитку внутрішнього видобуткугазу є інтерес, який виявляють до України найбільші енергетичні корпорації.

«Ви зрозумійте, що просто так не приходять Shell, Chevron і Exxon Mobil в Україну, просто так, вземлі попорпатися. Вони, природно, прийшли сюди знаючи, що тут є газ. Ви знаєте, що вже вХарківській області перші свердловини дали позитивний дебет, тобто газ є, це підтвердили. Тому,якщо у нас в 2015 році піде перший газ, то питання необхідності підвищувати тарифи на газ, якщо мибудемо мати достатньо свого газу, відпадає автоматично. Саме це один з аргументів, який минамагаємося, щоб почув МВФ», – зазначив Ігор Прасолов в бесіді з журналістами.

У той же час, він повідомив, що Україна готова обговорювати варіант заміни вимоги пропідвищення цін на газ на інші вимоги.

«Ми ведемо переговори про те, щоб вимогу про підвищення тарифів на газ для населенняпоміняли на якісь інші вимоги», – зазначив міністр.