«Україна матиме конкретну користь від вступу у Світову організацію торгівлі», - заявив лідер Республіканської партії України Юрій Бойко під час «прямої лінії» в газеті «Комсомольская правда в Украине».

- СОТ об’єднує 148 країн. Я наведу приклад Болгарії: ця країна за перший рік після вступу у СОТ отримала приріст прямих іноземних інвестицій у свою економіку в 4 рази, - зазначив Юрій Бойко.

Якщо говорити про Україну, то, за його словами, членство у СОТ вигідне нашій металургії, тому що тоді припиняться антидемпінгові розслідування. «Наші експортери також виграють, оскільки зможуть вийти на світові ринки», - підкреслив лідер республіканців.

Натомість для хімічної промисловості та сільського господарства можуть виникнути певні проблеми. «На якомусь етапі буде посилення конкуренції - знаєте, не буває лише програшу або виграшу», - переконаний лідер РПУ.

Він наголосив, що, на думку республіканців, вступ до СОТ для України – благо. «Проте необхідно влаштувати парламентські слухання й роз’яснити депутатам позицію уряду, пояснити усі плюси й мінуси від вступу України у СОТ, а не ставити Верховну Раду в ситуацію – мовляв, робіть як ми сказали, і крапка», - заявив Юрій Бойко.

Прес-служба Республіканської партії України