Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що Україна повинна вимагати від РФ репарацій, як це вже роблять країни Балтії й Польща.

Про це Тягнибок написав у своєму Телеграм-каналі.

"Московія винна нам, як нікому. І не лише за Другу світову. А й за окупацію в минулому столітті. За розкуркулення і колективізацію, за три голодомори і десятки мільйонів знищених українців. За вкрадені з Ощадбанку збереження, за належні нам частини алмазного фонду і золотовалютних запасів СССР. За знищений Донбас, окупований Крим і їхнє відновлення", - наголосив Тягнибок.

Лідер націоналістів нагадав, що у Верховній Раді ще з 2018 року лежить свободівський законопроект про правонаступництво України щодо УНР, шостим пунктом якого передбачено вимогу виплати відшкодувань від РФ. "Проте влада це ігнорує. Замість боротися з ворогом, продовжує з ним загравати і навіть нарощує торгівельні відносини", - підкреслив Голова "Свободи".

"Та це не означає, що все безнадійно втрачено. Слушно зауважив пан Качинський: вимоги до РФ не мають терміну давності. Тож українці візьмуть своє. Нехай і не зараз, не з цією владою", - додав Олег Тягнибок.