Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», про це заявив Президент України Петро Порошенко.

«Ми обговорили питання безпеки в Чорноморському регіоні у зв'язку з мілітаризацією Росією Криму. Хотіли б запропонувати нові підходи для гарантування безпеки. Ми розглядаємо спільну ініціативу щодо створення Чорноморської флотилії під керівництвом НАТО, яка має на меті посилення присутності альянсу для зміцнення безпеки на Чорному морі. Україна із задоволенням приєднається до флотилії», – заявив Порошенко на спільній із президентом Румунії прес-конференції в Бухаресті.

Відповідаючи на запитання про подробиці Чорноморської флотилії, Президент України зазначив, що з такою ініціативою виступила румунська сторона з огляду на зміну безпекової ситуації в регіоні.

«Ситуація безпеки в Чорному морі кардинально змінилася. Вона потребує нових рішень, нових пропозицій і нових підходів. Ми підтримуємо ініціативу Румунії щодо спільної флотилії НАТО й наголошуємо, що готові приєднатися, тільки-но цю ініціативу затвердить і підтримає альянс. Саме про це ми говорили з паном президентом», – сказав Порошенко.