Такі данні оприлюднила на своєму сайті міжнародна благодійна організація Oxfam.

«Нідерланди здобули перше місце завдяки порівняно низьким цінам на їжу, рівневі діабету та кращим поживним якостям продукції, її різноманіттю у порівнянні із європейськими конкурентами», – зазначається у результатах дослідження.

Водночас дослідники відзначають проблему ожиріння серед жителів Нідерландів – згідно з їхніми висновками, кожен п’ятий голландець має проблему надмірної ваги.

Слідом за Нідерландами у рейтингу якісної їжі йдуть Франція та Швейцарія. Загалом першу двадцятку займають європейські країни, зокрема Австрія, Бельгія, Данія, Швеція, Ірландія, Італія і Португалія. Сполучені Штати Америки посідають 21 місце та розділяють його з Японією. Така позиція США у рейтингу пояснюється нездоровим харчуванням жителів країни. Росія у рейтингу займає 44 місце.

Найгірша ситуація із якістю продукції, згідно з рейтингом, у Чаді – країна зайняла останнє місце, поступившись Анголі та Ефіопії.

Загалом у списку 125 країн. Оцінка якості продуктів проводилась за чотирма основними критеріями: кількість, доступність, якість та корисність продуктів харчування.

Джерело: Укрінформ