Протистоятиме синьо-жовтій команді збірна Англії. Українців у цьому матчі влаштує лише перемога. Інший результат залишить нашу збірну за бортом домашньому чемпіонату Європи. Оскільки поляки уже вилетіли з домашньому турніру, сьогодні Євро-2012 може залишитися і без синьо-жовтих господарів.

На передматчевій прес-конференції головний тренер нашої команди Олег Блохін не приховував того, що саме збірна Англії – фаворит даного матчу, і не буде нічого страшного у тому, якщо наша команда не доб’ється позитивного результату. 

До гри з англійською збірною ми хоч і підходимо з цілою торбою проблем, однак з вірою у майбутнє. Як показав другий матч Англії, ця збірна також далеко не ідеальна.

До гри проти України відбуде дискваліфікацію зірковий нападник збірної Англії Вейн Руні. Його поява на полі є цілком можливою. Без нього хоч і англійці забили три м’ячі у ворота шведів, однак неозброєним оком було помітно, що збірній Англії він пригодиться. Загалом, матч Англія – Швеція підтвердив, що на даний момент ця команда слабша, аніж збірна Франції. Шведи показали, що з цією збірною не тільки можна грати, а ще й забивати та диктувати свої умови на полі.

Нічого не залишається робити, як сподіватися, що у грі проти Англії українці гратимуть так, як проти них моментами грали шведи. Останні, програвши у двох стартових матчах, після гри з Францієї покидають Євро-2012. Ця збірна після перемоги над Україною уже майже вторувала собі шлях до чвертьфіналу. Другу путівку до плей-оф розіграють між собою саме Україна та Англія.

Не радує те, що матч Україна – Англія пройде на «Донбас Арені». Уже після гри з французами не бракує розмов та моментів про те, що Україні грати у Донецьку не щастить, відтак вболівальники винять стадіон. Утім, хочеться вірити у те, що саме «Донбас Арена», - один з найкрасивіших стадіонів у Європі, і виведе команду Блохіна до омріяного чвертьфіналу. Звісно, буде непросто, однак знаємо, віримо, можемо…

Греки уже довели, що обіграти сильнішу збірну та вийти до чвертьфіналу завдання хоч і непросте, однак реальне. Сподіватимемось сьогодні на подвиг від гравців Олега Блохіна.Він нього радітиме уся Україна.

Фото: sport.ua