Компанія «Укренерго» з 10 квітня до 24 травня обмежить до нуля пропускну спроможність міждержавних перетинів із Росією і Білоруссю для унеможливлення імпорту електроенергії в Україну. Про це повідомила пресслужба компанії.

Згідно з повідомленням, обмеження імпорту впроваджується на період введеного в країні карантину.

«Зменшення розподіленої пропускної спроможності буде здійснено відповідно до чинного законодавства та угод про паралельну роботу з Білоруссю і Росією, які дають змогу коригувати графіки імпорту-експорту тільки завчасно – за два дні до здійснення конкретних імпортно-експортних операцій. Тобто фактичне обмеження імпорту з Росії та Білорусі на період карантину і 30 днів після нього відбудеться з 10 квітня», – мовиться в повідомленні.

Зменшення розподіленої пропускної спроможності буде здійснено відповідно до чинного законодавства та угод про паралельну роботу з Білорусією і Росією, які дозволяють коригувати графіки імпорту-експорту лише попередньо – за два дні до здійснення конкретних імпортно-експортних операцій. Тобто фактичне обмеження імпорту з Росії та Білорусі на період карантину та 30 днів після нього відбудеться з 10 квітня.